cart

Угода користувача

Згода на обробку персональних даних

Реєструючись на сайті інтернет-магазину Татушечка за посиланням у мережі Інтернет https://taty.com.ua/, Покупець (Клієнт), який є фізичною особою відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р. та ст. 14 Закону України «Про електронну комерцію» №675-VIII від 03.09.2015 р., надає суб'єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність через вказаний вище інтернет-магазин та роздрібні торгові об'єкти, індивідуалізовані знаком для товарів та послуг «Taty.com.ua» (далі за текстом - «Продавець»), свою згоду на обробку без будь-яких обмежень усіх своїх персональних даних, зазначених під час реєстрації, у тому числі, але не виключно, шляхом їх збирання, обробки, зберігання, систематизації, включення до бази даних «Покупці» (Клієнти) та інше.

Дана згода на обробку персональних даних надається з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, а також відносин у сфері реклами та маркетингу відповідно до Цивільного кодексу України, Законів України «Про рекламу», «Про захист прав споживачів», «Про електронну комерцію», а також іншими нормативно-правовими актами.

Даною згодою Продавцю та/або уповноваженим їм особам також надається право надсилати Покупцю (Клієнту) електронною поштою, телефоном та/або SMS, будь-яку інформацію комерційного та/або інформаційного характеру про діяльність Продавця та/або інших осіб.

Реєстрацією на сайті Покупець також підтверджує:

свою згоду на передачу Продавцем персональних даних Покупця, розпорядникам персональних даних та будь-яким третім особам, виключно з зазначеною метою, і не вимагає направлення повідомлення про передачу (розповсюдження) розпоряд