cart

PRO BEAUTY EXPO - головна професійна подія індустрії краси

PRO BEAUTY EXPO - головна професійна подія індустрії краси

Pro Beauty Expo - головна професійна подія індустрії краси. Тут народжуються тренди та презентуються найновіші продукти, обладнання та технології.

На виставці спеціалісти індустрії краси мають можливість:

  • Познайомитися з новинками індустрії краси
  • Протестувати найсучасніше обладнання, інструменти та професійну косметику
  • Відвідати конференції та майстер класи від провідних спеціалістів галузі
  • Зустрітися з колегами та обмінятися досвідом

У цьому році у виставці приймуть участь понад 100 компаній, що представлять більше 1000 брендів.

Розділи виставки:

Косметологія, Естетична медицина: професійна косметика, косметологічне та лазерне обладнання, естетична медицина, ін’єкції, меблі, солярії, засоби для засмаги, сауни, spa-wellness - обладнання, перманентний макіяж, пірсинг, дезінфекція, інструменти та аксесуари для косметології, витратні матеріали, професійний одяг, засоби для депіляції, навчальні центри.

Перукарське мистецтво: стайлінг та колористика, трихологія, все для барбершопів, професійні інструменти, витратні матеріали та аксесуари, меблі для салонів краси та перукарень, нарощування волосся, професійний одяг, навчальні центри , все для догляду та відновлення волосся.

Professional Make-up: професійна косметика для візажу, грим, нарощування вій, брів, пензлі для макіяжу, кейси для візажистів, навчальні центри.

Нігтьовий сервіс, подологія: матеріали для манікюру, педикюру, дизайну та нарощування нігтів, апарати та інструменти для догляду за нігтями, препарати для лікування нігтів та стоп, дезінфекція, одноразові витратні матеріали для нігтьового сервісу, подологія, навчальні центри.